Göreme Panorama

Goreme Panorama

Göreme Panorama

Doğal güzellikleriyle her ziyaretinizde farklı tecrübeler yaşatacak olan Göreme Panorama, güzel manzarasıyla sizleri karşılamaktadır. Yaz ve kış aylarında farklı manzaralar sunan konum, misafirler arasında yoğun bir tercih nedenidir. Manzarası size büyüleyici kaya oluşumlarından, dağların karlı engin zirvelerine kadar güzel bir fotoğraf karesi sunar.

Konum, Kapadokya yeşil tur destinasyonları arasında en popülerden biridir. Firmamız kapsamında sunulan bu turda ziyaret edilen yerler şöyledir;

  1. Göreme Panorama
  2. Derinkuyu Yer Altı Şehri
  3. Ihlara Vadisi
  4. Belisırma
  5. Selimiye Kalesi ve Manastırı
  6. Güvercinlik Vadisi

Tur yer altı şehrinden, yürüyüşe kadar zengin bir doğa ve tarih tanıtımı yapmaktadır. Bu nedenle tur esnasında rahat kıyafetlerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Ayrıca fotoğraf makineleri, eşsiz güzellikleri kalıcı şekilde yakalamanızda yardımcı olacaktır.

Kapadokya yeşil tur yapmak isteyen misafirlerimiz, firmamızdan öncelikle rezervasyon yaptırmalıdır. Öğle yemeği Belisırma’da verilmektedir.  Turumuz misafirlerin ricasına göre eklemeler yapmaktadır. Katılımcılar, doğrudan kendi otellerinden alınıp, aynı noktaya geri bırakılmaktadır.

Konuklarımız, saat 10:00’da alınmaktadır. Ancak saatlerimiz değişkendir. Sizler tarafından farklı bir istek gelmesi durumunda, geriye ve ileriye doğru alınmaktadır.

Göreme Panorama

Kapadokya’ya tatil için gelmişseniz, bölgeyi gezmeden ayrılmak tatilinizden verim alamamanıza neden olacaktır. Bölgeyi gezip görmek için sunduğumuz Kapadokya yeşil tur, size yeni tecrübeler yaşatacaktır.

Uğradığımız yerlerden biri olan Göreme panorama, bir manzara seyir noktasıdır. Yüksek bir konumda olup, hem dağları, hem de kaya formasyonlarını görmenizi sağlamaktadır. Yerel halk arasında da oldukça popülerdir ve pek çok hikâyesi mevcuttur.

Burada kış aylarında karın yeri nasıl örttüğünü izleyebilir, gökte süzülen rengârenk balonları izleyebilirsiniz. Sizlere huzur dolu dakikalar yaşatacak olan Göreme panorama, rahatlamanızı ve tüm streslerinizden uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Böylece güne daha güzel şekilde başlayamak ve enerjiyle dolmak mümkündür. Kapadokya yeşil tur, hem doğa severler, hem de tarih severler arasında popülerdir. Bu nedenle uygun kontenjanlar, hızlıca dolmaktadır. Eğer bölgenin tüm güzelliklerini görmek istiyorsanız, önceden rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Turlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve bize soru sormak için iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir